Oliwier Szot, 10-latek z Nowosielca będzie najmłodszym uczestnikiem programu The Voice Kids, który już 1 stycznia ruszy na antenie TVP 2. Chłopiec podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewał piosenkę disneyowskiej bajki „Kraina Lodu” i roztopił serca jurorów.
Oliwier doskonale znany jest niżańskiej publiczności wielokrotnie występował podczas koncertów organizowanych przez Niżańskie Centrum Kultury „Sokół”. Brał też udział w wielu konkursach lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich i to z dużymi sukcesami.
Teraz chłopiec spróbuje swoich sił na wielkiej scenie telewizyjnego show.
Premierowy odcinek The Voice Kids będzie można zobaczyć już 1 stycznia o godz. 20.05 na antenie Telewizyjnej Dwójki. Występy małych artystów oceniać będą Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski oraz Cleo.
A już dziś występ Oliwiera można zobaczyć na stronie